SZ-21-9010C/13C-muuttuvan kaksoisnopeuden suoran porauksen vahvojen vääntömomentin harjaton poraus on vain 160 mm: n iskutilavuus, se on eronnut00-ominaisuudet ja voimakas vääntömomentti, ja se pystyy helposti käsittelemään erilaisia ​​materiaaleja haurasta puusta koviin teräslevyihin. Säätämällä asianmukaista vääntömomenttia, käyttäjät voivat saavuttaa tehokkaan porauksen varmistaen laadun ja tarkkuuden jokaisessa reiässä.
Akkujännite 21 V
Akku kapasiteetti 2.0AH/4.0AH
Poraushalkaisija 10/50 mm
Kuormitusnopeus 0-460/0-1830R/min
Enimmäismomentti 90n.m
Kiinnityskyky 10/13 mm
Nettopaino 1,37 kg
SUBMIT
NOIN
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Toteutetut projektit
  • 20+
    Teollisuuskokemus
  • 180+
    Tiimin jäsenet
uutiset
Uutiset Näyttelypaikat
On johdoton iskuväännin, joka on tarpeeksi tehokas korvaamaan ilmatyökalusi
2026/04/20
Kuinka johdoton iskuavaimen suorituskyky on verrattuna pneumaattiseen iskuavaimeen?
2026/04/13
Ovatko johdottomat iskuavaimet hyviä? Kaikki mitä sinun tulee tietää ennen ostamista
Mihin iskuavainta käytetään? Tyypit, koot ja valintaohjeet
Mihin vasaraporakonetta käytetään ja miten se toimii
Mitä johdoton kulmahiomakone voi tehdä? Täydellinen käyttö-, turvallisuus- ja huoltoopas
Momenttiloukku: Miksi 12 V:n johdoton ruuvimeisseli ei kierrä 5 cm:n itsekierteittäviä ruuveja