KPQ20V-150 20 V: n litium-akku langattoman puun harjaton ympyränmahta on varustettu 20 V: n korkean suorituskyvyn litiumakkulla yhdistettynä harjattomaan moottoriin, jotta varmistetaan erottuva voima ja tehokkuus leikkuuprosessin aikana. Sen korkealaatuinen metallipohja tarjoaa erottuvuuden ja kestävyyden, mikä varmistaa hyvän leikkaustarkkuuden erilaisissa työympäristöissä. Kumikahvan suunnittelu tekee toimintaprosessista mukavamman, vähentää pitkäaikaisen käytön aiheuttamaa väsymystä ja parantaa hallinnan joustavuutta.
Akkujännite 20 V
Akku kapasiteetti 3,0/4,0/6,0/8.0AH
Terän halkaisija 150 mm
Nimellisnopeus 6100R/min
Leikkaussyvyys 0-56mm
Kulman säätö 0-45 °
Nettopaino 1,8 kg
SUBMIT
NOIN
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Toteutetut projektit
  • 20+
    Teollisuuskokemus
  • 180+
    Tiimin jäsenet
uutiset
Uutiset Näyttelypaikat
On johdoton iskuväännin, joka on tarpeeksi tehokas korvaamaan ilmatyökalusi
2026/04/20
Kuinka johdoton iskuavaimen suorituskyky on verrattuna pneumaattiseen iskuavaimeen?
2026/04/13
Ovatko johdottomat iskuavaimet hyviä? Kaikki mitä sinun tulee tietää ennen ostamista
Mihin iskuavainta käytetään? Tyypit, koot ja valintaohjeet
Mihin vasaraporakonetta käytetään ja miten se toimii
Mitä johdoton kulmahiomakone voi tehdä? Täydellinen käyttö-, turvallisuus- ja huoltoopas
Momenttiloukku: Miksi 12 V:n johdoton ruuvimeisseli ei kierrä 5 cm:n itsekierteittäviä ruuveja