KPQ20V-28 Kaksois iskun imeytyminen 28 mm: n sähköinen harjaton kiertovasara, joka on varustettu 20 V: n korkean suorituskyvyn litiumakkulla ja harjaton moottori, on erottuva voimanlähtökyvystä. Laitteessa käytetään edistynyttä kaksoishakemistoa imeytymisjärjestelmää värähtelyn vähentämiseksi merkittävästi käytön aikana ja parantamaan käyttäjän mukavuutta ja turvallisuutta. Varsinkin kun sitä käytetään pitkään, se voi vähentää tehokkaasti käden väsymystä ja varmistaa tehokkaat ja turvalliset toiminnot.
Akkujännite 20 V
Akku kapasiteetti 3,0/4,0/6,0/8.0AH
Porauskapasiteetti 28 mm
Nimellisnopeus 850R/min
LMPACT -kapasiteetti 3.5J
LMPACT -taajuus 4500 bpm
Nettopaino 4,4 kg
SUBMIT
NOIN
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Toteutetut projektit
  • 20+
    Teollisuuskokemus
  • 180+
    Tiimin jäsenet
uutiset
Uutiset Näyttelypaikat
On johdoton iskuväännin, joka on tarpeeksi tehokas korvaamaan ilmatyökalusi
2026/04/20
Kuinka johdoton iskuavaimen suorituskyky on verrattuna pneumaattiseen iskuavaimeen?
2026/04/13
Ovatko johdottomat iskuavaimet hyviä? Kaikki mitä sinun tulee tietää ennen ostamista
Mihin iskuavainta käytetään? Tyypit, koot ja valintaohjeet
Mihin vasaraporakonetta käytetään ja miten se toimii
Mitä johdoton kulmahiomakone voi tehdä? Täydellinen käyttö-, turvallisuus- ja huoltoopas
Momenttiloukku: Miksi 12 V:n johdoton ruuvimeisseli ei kierrä 5 cm:n itsekierteittäviä ruuveja