Akkujännite 20 V
Akku kapasiteetti 1,5/2,0/4,0Ah
Kiinnityskyky 6,35 mm
Kuormitusnopeus 0-1800/2600/3300R/min
Enimmäismomentti 160/180/230N.M
LMPACT -taajuus 0-2300/3100/3800 bpm
Nettopaino 0,9 kg
SUBMIT
NOIN
Nantong Great Tools Co., Ltd.
  • 32k
    Toteutetut projektit
  • 20+
    Teollisuuskokemus
  • 180+
    Tiimin jäsenet
uutiset
Uutiset Näyttelypaikat
On johdoton iskuväännin, joka on tarpeeksi tehokas korvaamaan ilmatyökalusi
2026/04/20
Kuinka johdoton iskuavaimen suorituskyky on verrattuna pneumaattiseen iskuavaimeen?
2026/04/13
Ovatko johdottomat iskuavaimet hyviä? Kaikki mitä sinun tulee tietää ennen ostamista
Mihin iskuavainta käytetään? Tyypit, koot ja valintaohjeet
Mihin vasaraporakonetta käytetään ja miten se toimii
Mitä johdoton kulmahiomakone voi tehdä? Täydellinen käyttö-, turvallisuus- ja huoltoopas
Momenttiloukku: Miksi 12 V:n johdoton ruuvimeisseli ei kierrä 5 cm:n itsekierteittäviä ruuveja